Aktuální výkupní cena králičích kůží 
15 – 25 Kč/ks

Výkup kůží (kožek)

Výkupem kůží se zabýváme od roku  1997. Převážnou část vykoupeného množství tvoří králičí kůže (kožky) vykoupené od drobných i větších chovatelů, a chovatelských organizací.

Králičí kožky musí být řádně ošetřené (musí být bez hlav a nožiček, s odstraněnými shluky tuku, vysušené; nevykupují se kožky vyčiněné, z angorských králíků, z nemocných zvířat, plesnivé, ošetřené naftalínem, zmražené).

U takto upravených a ošetřených kůží, záměrně nesnižujeme výkupní cenu
Pro stálé dodavatele
-zvýhodněná výkupní cena
-sleva na nákup krmiv

Od roku 2013 jsme na četné žádosti našich zákazníků rozšířili naši nabídku o krmné směsi pro domácí a hospodářská zvířata.

Nejsnadnější způsob …. prodeje králičích kůží z pohodlí domova ?

1. Králičí kůže z dospělých králíků (délka min. 45 cm / váha 15 dkg) řádně usušené, ořezané, (bez hlavy a pacek)
v minimálním počtu 30 ks
Příprava kožek

2. Uložit do přiměřeně velké krabice. Do krabice vložit lístek na kterém bude uveden počet ks kůží a číslo účtu na který má být zaslána úhrada za kůže. Pokud nebude na lístku uvedeno číslo účtu bude úhrada zaslána poštovní poukázkou. Krabici pečlivě zalepit.

3. Na telefonním čísle 777 242 148 nebo na e-mail adrese l.krulis@lkobchod.cz objednat vyzvednutí připraveného balíku. Při písemném objednání nezapomeňte uvést přesnou adresu vyzvednutí zásilky a telefonní číslo aby bylo možné vás informovat o přibližném čase vyzvednutí zásilky.

Kůže musí být min. 45 cm / 15 dkg, bez hlav a nožiček, s odstraněnými shluky tuku, vysušené.

Nevykupují se kůže vyčiněné, z angorských králíků, z nemocných zvířat, plesnivé, ošetřené naftalínem, zmražené, farmářské jateční.